RSS Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Hľadáme pre našich klientov

Stále aktuálne a stále žiadané sú byty 2 izbové, 3 izbové v častiach : Ružinov, Staré Mesto, Petržalka, Dolné Hony, Karlova Ves.

Samozrejme nie menej aktuálne a tak isto sú žiadané aj 1 izbové byty a 4izbové taktiež najmä Petržalka a Ružinov.

Takže pokiaľ idete predávať byt v niektorej z uvedených lokalít, budeme radi ak nás oslovíte a dáte nám možnosť pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti.

Ak sme neuviedli, že hľadáme domy, alebo iné typy nehnuteľností, to neznamená, že ich nehľadáme :-) . Budeme radi, ak aj napriek tomu  sa s nami skontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára a po osobnom stretnutí nám umožníte vám s predajom vašej nehnuteľnosti pomôcť :-) . Sami sa môžte rozhodnúť, či naše služby využijete alebo nie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami :-) a pevne veríme, že napriek všeobecnému negatívnemu povedomiu o prístupe realitných maklérov a realitných kancelárií vám dokážeme, že existujú aj výnimky :-) .